Жіночі маніпуляції: як розпізнати і не піддатися

Жіночі маніпуляції: як розпізнати і не піддатися

Ти живеш розміреним життям, все у тебе складається відмінно. Ти прекрасно себе почуваєш, тіло в ідеальному порядку. Бізнес йде в гору, вірні друзі завжди поруч, ти сповнений енергії з ранку і до вечора, настрій більш ніж позитивне. З протилежною статтю теж все чудово. Але настає день, коли ти наважуєшся завести собі постійну дівчину. І на початку тобі здається, що у тебе все під контролем і життя змінюється в кращу сторону.
Але ось пролетіла пара місяців, і твоя супутниця вже міцно увійшла в твоє життя. Її зубна щітка встигла зріднитися з твоїй ванній, і ви вже кілька разів просто так провідували її маму. І тут до тебе в голову закрадається думка, що прекрасного в твоєму житті чомусь зменшились. Твоя діяльність вже не приносить тобі задоволення, до того ж, періодично виникає відчуття, що ти дурнієш. Знайоме? Значить прийшов час дуже уважно придивитися до своєї другої половинки – існує певний ризик, що вона вже приступила до використання деяких маніпуляцій у спілкуванні, які допоможуть їй перетворити тебе в нешкідливого домашнього підкаблучника.
Жінок не варто недооцінювати: у випадку з дресируванням чоловіків, прекрасна половина людства переплюне будь-якого бійця. Більшість сучасних дівчат можна сміливо назвати професійними психологічними бійцями, хоча між собою вони вважають за краще використовувати більш звичне нам слово “стерва”. Варто завжди бути напоготові, адже навіть якщо дівчина, за твоїми спостереженнями, не має взагалі нічого спільного з типовою стервозною особиною – це ще не скасовує того факту, що вона з задоволенням може зайнятися твоєю дресируванням в будь-який момент. Повір, всі дівчата без винятку бажають керувати чоловіком, якого вони визнають своїм, інших варіантів тут немає і бути не може.
Але прямі накази своєї супутниці, природно, буде виконувати лише справжній підкаблучник. Більшості чоловіків підкорятися жіночої волі не дає чоловіча гордість, яку також називають его. Ось чому представницям прекрасної половини людства доводиться вдаватися до самим витонченим маніпуляціям у спілкуванні, щоб дістати від обранця те, що їм необхідно.
Швидше за все, тобі не з чуток знайомі стандартні розведення дівчат на подарунки і гроші – такі випадки зовсім не поодинокі. Ми ж пропонуємо тобі ознайомитися з деякими хитрощами, очевидність яких виявити набагато складніше.
zh noch man pulyac yak rozp znati ne p ddatisya 1 - Жіночі маніпуляції: як розпізнати і не піддатися
Створення комплексу провини
Даний спосіб вважається головним і найбільш поширеним. Принаймні, абсолютна більшість жінок у свідомому або несвідомому стані вдаються до нього практично щодня, використовуючи цей маневр по кожному зручному випадку.
Найпростіший приклад. Ти хочеш подзвонити своєму знайомому або колезі, але за інерцією набираєш номер своєї супутниці. Саме такий діалог слід у результаті:
– Привіт, ой, мені треба було подзвонити Олегу, а я за звичкою набрав твій номер.
– Все зрозуміло, значить тобі не хотілося зі мною говорити, але ти подзвонив. Все, не заважаю тобі, раз вже ти НЕ ХОТІВ дзвонити.
Це і є пряма маніпуляція, адже в протилежному випадку реакція дівчини могла б бути дуже позитивною, наприклад: «Ого, дорогий, значить ти так сильно мене любиш, що набираєте мій номер несвідомо!». Але, на жаль, почути такі слова від сучасної дівчини – величезна рідкість.
Отже, після неприємної розмови в тебе зародилося легке відчуття провини, не дивлячись на те, що ти начебто не зробив нічого поганого і можливо навіть дійсно хотів їй подзвонити, тільки трішки пізніше. Але дівчині вдалося звинуватити тебе в провині, домігшись тим самим дещо якого моральної переваги.
На жаль, це саме та пастка, від якої ніхто з чоловіків при всьому своєму бажанні не зможе ухилитися, бо настільки підступний метод дає можливість звинуватити тебе в двох абсолютно протилежних речах. У тебе немає достатньої суми на забаганки дівчини? Вітаємо, тебе затаврують, як невдаху. У тебе достатньо грошей? Вуаля, незабаром в твою адресу полетять звинувачення в тому, що ти посадив свою кохану в золоту клітку.
Якщо дівчина хоче набагато більше сексу, ніж ти, чекай звинувачень у тому, що ти не здатний її задовольнити, а якщо менше – почуєш щось на кшталт «Так ти мене зовсім заездил!». Чоловік, який перший кинув дівчину, буде звинувачений в тому, що він покидьок з кам’яним серцем. Якщо ж дівчина розірвала відносини, значить колишній миттєво набуває статус мудака, який не оцінив такий скарб по достоїнству.
Саме завдяки таким маневрів дівчатам завжди вдається вийти сухими з води. Які б проблеми не виникали у спільному житті, винуватцем усіх бід буде тільки чоловік. А от свою провину прекрасна стать готовий визнати дуже і дуже рідко, щоб не виключати з власного арсеналу настільки зручний прийом.
Кращим зброєю чоловіки в такій ситуації вважається гумор. Навчися не сприймати такі звинувачення серйозно, щоб твоя друга половинка не змогла відчути, що якась з її численних причіпок змогла тебе зачепити. Цілком може бути, що з плином часу вона усвідомлює – такі маніпуляції на тебе не діють. А якщо ти завжди будеш на чеку і постараєшся поводитися грамотно, то і всі інші її прийоми з часом будуть відкладені убік із-за неефективності.
zh noch man pulyac yak rozp znati ne p ddatisya 2 - Жіночі маніпуляції: як розпізнати і не піддатися
Маніпулювання чином «Справжнього Чоловіка»
Якщо підслухати звичайні розмови подружок, ти зможеш почути вираз «справжній чоловік» досить таки часто. Так часто, що іноді воно прослизає навіть в чоловічу мова. При цьому, дуже захоплююче видовище чекає кожного, хто наполегливо попросить середньостатистичну дівчину більш точно описати, які конкретно характеристики повинні бути притаманні ідеальному чоловікові. У відповідь ти почуєш масу або абсурдних, або суперечать один одному параметрів. Але невміння охарактеризувати образ чоловіка мрії абсолютно не заважає дівчатам у всю використовувати його для спроб керувати чоловічим підлогою.
Дуже і дуже часто можна зустріти такі безапеляційні твердження, як: «Справжній чоловік завжди заплатить за свою дівчину» або «Справжній чоловік обов’язково принесе на побачення з дівчиною її улюблені квіти». І сильній статі доводиться закривати очі на те, що такі твердження не мають під собою жодної підстави, тому що в гру вступає чоловіча гордість. Адже кожен в душі бажає отримати титул «справжнього чоловіка»! Якщо ж спробувати піти проти настільки абсурдних тверджень, що чоловіча самооцінка почне стрімко падати. А це дуже на руку дівчатам, які бажають управляти своїми другими половинами.
Дивно, але метод боротьби з таким явищем досить простий – як можна частіше переконуй себе невигадливу мантру «Я завжди все роблю правильно!». Якщо враховувати той факт, що оцінка «краще-гірше» дуже суб’єктивна, а кожна особистість унікальна і неповторна, така впевненість принесе тобі максимальну користь.
Висновок
Не дивлячись на те, що «нарватися» на недобросовісну манипуляторшу дуже просто, все ж не забувай, що у світі є й інші дівчата, дуже навіть варті твоєї уваги. До того ж, якщо твоя половинка дійсно любить і поважає тебе, вміє розгледіти в тобі цілісну особистість, то дуже швидко все її маніпуляції у спілкуванні зійдуть нанівець. Просто не ведися на її хитрощі і постарайся приймати їх як належне, адже зустріти дівчину, якій абсолютно не знайомий ні з описаних вище прийомів – все одно, що зірвати джек-пот. Якщо ж ти знайдеш таку, наш тобі порада: тримайся за неї обома руками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code